Сьогодні в Києві біля будівлі Головного управління СБУ співробітник інкасаторської служби відкрив стрілянину. Про це повідомляє столична поліція, передають Патріоти України.
“Сьогодні, 25 січня, столичні поліцейські отримали інформацію про те, що біля однієї із фінансових установ у центрі міста невідомий здійснив постріл з автомата. Одразу на місце прибули спецпризначенці та слідчо-оперативна група”, – сказано в повідомленні.
Як встановили правоохоронці, представники охоронної фірми зайшли в приміщення банку, де в цей час знаходилася група невідомих. Між працівниками охорони і незнайомцями виник конфлікт, а пізніше на вулиці представник служби охорони зробив кілька пострілів вгору. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Двоє активних учасників конфлікту доставлені в районне управління поліції. Розпочато кримінальне провадження за статтею хуліганство. Слідчі дії тривають. У соцмережах пишуть, що стрілянина сталася під Головним управлінням СБУ.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...