Через кіпрські компанії: Дружина учасника "Кварталу 95" має бізнес у Криму

За даними розслідувачів, пансіонат "Севастополь" зареєстровано в росреєстрі в серпні 2016 року.

Андрій Чивурін. Фото: скріншот з відео.

Дружина редактора гумористичного шоу виробництва студії "Квартал 95" "Ліга сміху" Андрія Чивуріна Лариса володіє готелем в окупованому Росією Криму. Це порушує санкції Євросоюзу і України. А через те, що в цій схемі також бере участь британська філія найбільшого в світі депозитарного американського банку Bank of New York Mellon, кримський бізнес Чивуріної може порушувати і американські санкції. Про це йдеться у спільному розслідуванні видання "Настоящее Время" і проекту "Муниципальный сканер", передають Патріоти України.

Кіпрські компанії, через які дружина коміка володіє бізнесом, пов'язані з великою будівельно-девелоперською компанією ТММ, де та є фінансовим директором. За даними розслідувачів, пансіонат "Севастополь" зареєстровано в росреєстрі в серпні 2016 року, а частки в ньому розподілені так: 99% належать кіпрській фірмі TMM REAL ESTATE DEVELOPMENT PUBLIC LIMITED, а 1% - директору ялтинського готелю Віктору Лактіонову.

В інтерв'ю журналістам видання Лариса Чивуріна підтвердила, що володіє пансіонатом Севастополь і кіпрськими компаніями, проте заявили, що наразі вони не ведуть жодної діяльності в Криму.

Під Одесою оператор АЗС... побив себе металевим прутом, щоб інсценувати пограбування

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:13

Літній житель передмістя Одеси звернувся в поліцію та заявив, що за місцем його роботи на автозаправній станції зазнав нападу невідомих, які по-звірячому побили його і забрали з каси всі гроші, передають Патріоти України. Як повідомили у поліції, 68-рі...

З архіву ПУ. Від ГАЗ-21 "Волга" до ВАЗ-2107: У лісах Фінляндії знайшли кладовище радянських автомобілів (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:00

Звалища з радянськими автомобілями зі зрозумілих причин в основному можна виявити в пострадянських країнах. Проте, бувають і винятки. У травні 2020 року кладовище машин виробництва СРСР знайшли на півночі Європи, а саме, у Фінляндії. Приблизно з десято...