Через кіпрські компанії: Дружина учасника "Кварталу 95" має бізнес у Криму

За даними розслідувачів, пансіонат "Севастополь" зареєстровано в росреєстрі в серпні 2016 року.

Андрій Чивурін. Фото: скріншот з відео.

Дружина редактора гумористичного шоу виробництва студії "Квартал 95" "Ліга сміху" Андрія Чивуріна Лариса володіє готелем в окупованому Росією Криму. Це порушує санкції Євросоюзу і України. А через те, що в цій схемі також бере участь британська філія найбільшого в світі депозитарного американського банку Bank of New York Mellon, кримський бізнес Чивуріної може порушувати і американські санкції. Про це йдеться у спільному розслідуванні видання "Настоящее Время" і проекту "Муниципальный сканер", передають Патріоти України.

Кіпрські компанії, через які дружина коміка володіє бізнесом, пов'язані з великою будівельно-девелоперською компанією ТММ, де та є фінансовим директором. За даними розслідувачів, пансіонат "Севастополь" зареєстровано в росреєстрі в серпні 2016 року, а частки в ньому розподілені так: 99% належать кіпрській фірмі TMM REAL ESTATE DEVELOPMENT PUBLIC LIMITED, а 1% - директору ялтинського готелю Віктору Лактіонову.

В інтерв'ю журналістам видання Лариса Чивуріна підтвердила, що володіє пансіонатом Севастополь і кіпрськими компаніями, проте заявили, що наразі вони не ведуть жодної діяльності в Криму.

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...

Резонанс тижня. Їй було лише 17: З'явилося фото студентки, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одесі

субота, 7 грудень 2019, 0:10

В інтернеті оприлюднили фотографію 17-річної студентки Ксенії Бабенко, яка загинула в результаті страшної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Відповідний знімок в Facebook розмістив Андрій Білий, передають Патр...