Через коронавірус штаму "Дельта" помер культовий рок-музикант і кіноактор Петро Мамонов

У Москві помер засновник культового російського рок-гурту «Звуки Му», 70-річний Петро Мамонов, котрий запам'ятався і своїми ролями в кіно, таких як "Острів" та "Цар". Раніше артиста госпіталізували в критичному стані через ускладнення коронавірусного захворювання. Про смерть музиканта повідомила його дружина, зазначають Патріоти України.

При госпіталізації у Мамонова діагностували коронавірус нового типу «Дельта» (індійський). Відомо, що музикант захворів ще в середині червня, але сподівався вилікуватися в домашніх умовах.

У грудні 2020 року артиста не впустили в Україну і включили в базу «Миротворець» — за свідоме порушення державного кордону України при в'їзді в окупований Крим, заперечення російської агресії і популяризацію окупаційного режиму.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...