
Більше десяти членів ОВК округу № 70-го з центром у Сваляві отруїлися зіпсованої їжею, постраждало також двоє співробітників поліції, співробітник ДСНС і один спостерігач. Про це йдеться в сюжеті місцевого телеканалу "Сіріус", передають Патріоти України.
"Це неякісна їжа, яку ми замовляли тут в місцевому ресторані на безперервне засідання ОВК, лікарі кажуть що це побутове отруєння, кишкова паличка", - розповів голова ОВК №70 в м. Сваляві Василь Кошель.
Повідомляється, що офіційно за допомогою до лікарів звернулося лише шестеро. Четверо членів ОВК досі перебувають в інфекційному відділенні Свалявської лікарні, ще четверо людей лікуються вдома. Чим отруїлися точно не знають, швидше за все, кажуть, салатом олів'є, який, як і іншу їжу, вживали разом. Симптоми у всіх однакові - висока температура за сорок, блювота і діарея.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...