Через підозру у корупції: Заарештовано легенду французького футболу

Чиновник і легенда французького футболу узятий під варту за підозрою в корупції.

Мішель Платіні. Фото: AFP.

Колишній президент УЄФА Мішель Платіні заарештований у Франції, передають Патріоти України.

Як повідомляє Mediapart, 63-річний функціонер затриманий антикорупційним управлінням судової поліції у французькому Нантеррі. Справу пов'язують з вибором країни-господині ЧС-2022. Затримання Платіні пов'язано з розслідуванням щодо присудження Катару права проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року.
У грудні 2010 року Катар був обраний місцем проведення чемпіонату світу. Ряд футбольних чиновників звинуватили представників Катару в підкупі голосів на користь своєї заявки. Стверджувалося, що Платіні робив це на прохання тодішнього президента Франції Ніколя Саркозі. Однак розслідування Міжнародної федерації футболу не виявило факту підкупу.
У минулому році з Платіні швейцарська прокуратура зняла звинувачення в корупції у зв'язку з недостатньою кількістю доказів.

З архіву ПУ. Скрепа на скрепу: Забіяка з "Оплоту", котрий п'яним на День десантника у Москві бив пику покійному телепропагандисту, відреагував на його самогубство

неділя, 15 грудень 2019, 10:00

Причиною суїциду колеги називають любовний трикутник. Про те, як вплинуло побиття річної давнини на вразливого юнака посеред мирної Москви від рук не «українського фашиста», а захисника «руского міра», його колеги по пропаганді тепер воліють мовчати.

Смерть чатувала на туристів: Через виверження вулкану в Новій Зеландії загинуло 15 осіб

неділя, 15 грудень 2019, 9:55

Шокована країна Півдня Тихого океану підбиває трагічні підсумки виверження, котре сталося 9 грудня на острові Вайт-Айленд. Кількість жертв зросла до 15 осіб, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо свобода". Як повідомляється, тіла двох лю...