Через ухилення від сплати податків: Улюблениця Путіна Орнела Муті потрапила в скандал у РФ

Наречений актриси має бізнес на території РФ.

Орнела Муті та Фабріс Керерве. Фото: соцмережі.

Російська податкова служба розшукує нареченого італійської актриси Орнелли Муті Фабріса Керерве. Коханий чоловік артистки займався мережевим маркетингом і парфумерією та його фірма "І-Новаційна культура" працює на території Росії. Про це пише Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

З фірмою "І-Новаційних культура" виникли проблеми - компанія заборгувала ФНС мільйон рублів недоїмок. За це їм заморозили 10 рахунків в різних банках. Телефони будівельників недоступні, на зв'язок ніхто не виходить.


Хіти тижня. "Я з тих жінок, які бачили і операційну, і Мальдіви, і революцію, і трохи війну, а тепер ще й в'язницю", - Юлія Кузьменко (фото)

неділя, 31 травень 2020, 9:00

Юлія Кузьменко є підозрюваною у резонансній справі Шеремета. Дитячий хірург, завідувачка відділення рентгеноангіографії та ендоваскулярної хірургії, волонтерка Юлія Кузьменко розповіла про дитинство на Донбасі, вирізане бойовиками серце бійця, про свої...

Кредитні вимоги МВФ та підвищення пенсійного віку: Шмигаль заспокоює українців

неділя, 31 травень 2020, 8:56

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом не вимагає від українського уряду проведення структурних реформ, зокрема, щодо підвищення пенсійного віку, зазначають Патріоти України. Про це він ск...