Через ускладнення ситуації з коронавірусом: На Львівщині перенесли пом'якшення карантину

Послаблення карантину, яке у Львівській області планували на 11 травня, перенесли на 15-те.

11 травня у Львівській області не почнеться послаблення карантину, пов'язаного з коронавірусною інфекцією. Про це з посиланням на рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поінформував сайт облдержадміністрації (ОДА), передають Патріоти України.

Засідання комісії провели 10 травня. "Ураховуючи збільшення кількості хворих, а також летальні випадки від коронавірусу в області, комісія зобов'язує продовжити карантин до 15 травня. Відтак ті послаблення, які були заплановані з 11 травня, будуть вводитися з 15-го", – повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

В облдержадміністрації пояснили, що протягом минулої доби у Львівській області COVID-19 підтвердили у 54 осіб, 13 госпіталізували. Загалом у регіоні зареєстровано вже 753 випадки коронавірусної інфекції, 20 осіб померли і 152 видужали.

"Знаходяться у стаціонарах 260 хворих, 22 людини знаходяться на лікуванні у відділенні реанімації, шість – на ШВЛ", – розповіли чиновники.

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...

Хочуть накивати п'ятами? На Керченському мосту утворилися багатокілометрові затори - майже 2 тис. авто чекають виїзду

субота, 27 червень 2026, 23:30

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...