Через запрошення оргкомітетом росіян та білорусів: "40 країн можуть бойкотувати Олімпіаду 2024 року на знак протесту", - міністр спорту Польщі

«Я думаю, що найближчого тижня 40 країн займуть дуже тверду і дуже чітку позицію проти включення російських і білоруських спортсменів на Олімпіаду. Враховуючи це, я не думаю, що ми зіткнемося з жорсткими рішеннями перед Олімпіадою і, якщо ми будемо бойкотувати Ігри, то коаліція, до якої ми входитимемо, буде достатньо широкою, щоб проведення Ігор було безглуздим», - заявив Каміль Бортничук під час свого виступу на польскому телебаченні.

У свою чергу Вадим Гутцайт, міністр молоді та спорту України, оприлюднив зміст листа, надісланого на адресу президента МОК Томаса Баха:

«Хочу підкреслити, що саме росія і білорусь порушили олімпійське перемир'я. Ні для кого не секрет, що НОКи в цих країнах знаходяться під повним контролем урядів і, крім того, багато членів олімпійських команд є військовослужбовцями їхніх Збройних Сил. Збройні сили, які щодня вбивають сотні мирних людей, у тому числі й членів української олімпійської родини. Багато представників світової спортивної спільноти були шоковані, коли президент Олімпійського комітету росії заявив, що для членів російської олімпійської збірної це честь брати участь у війні проти України. Багато російських олімпійців і багато активних спортсменів відкрито підтримують і заохочують дії російського уряду щодо вторгнення в Україну», - написав Гутцайт.

Також міністр поспілкувався з президентами НОК Польщі і Литви, обговорив подальші кроки щодо санкційних обмежень та подякував за підтримку.

Зовні нагадує інопланетну істоту: Біолог виявив на пляжі "рибу-вампіра" (фото)

середа, 29 березень 2023, 23:43

Морська мінога, яка є паразитичною кровоссальною рибою, була виявлена морським біологом Ярко Хавермансом на голландському острові Тексель. Цю істоту з кількома рядами зубів часом називають “рибою-вампіром”. Про рідкісну знахідку повідомляє видання Mirr...