
Спалах хворих на коронавірус в Монастирському районі Тернопільської області стався через неправильні алгоритми діагностики, котрі медустановам надіслало київське начальство. В результаті з 35 інфікованих 18 медперсонал. Про це в ефірі ТСН заявив голова Монастириської райради Володимир Данилюк, зазначають Патріоти України.
“У нас в районі відслідковується два спалахи, звідки це почалося. Відслідковуються всі контактні. Зараз на цю годину вже інші цифри (раніше було 22, – ред.), ми маємо 35 інфікованих, і медиків з них – 18. З 176 обстежених – 153 медика. Це говорить про те, яка це серйозна проблема. Був введений неправильний алгоритм. Тому що ми спочатку виключали, якщо є Грип групи А або Б, то значить виключено коронавірус. І на жаль так сталося, у працівника нашої лікарні, у медсестри, як раз і був Грип А та коронавірус”, – заявив Данилюк.
Через цю помилку хвору масово відвідували колеги.
“Коли на той час ми виключили коронавірус, всі безпечно провідували її, колеги по роботі. І тому сьогодні така дуже сумна картина. Сьогодні виходить взяти ситуацію під контроль. Всі виявлені хворі на самоізоляції”, – додав він.
Відзначимо, що алгоритм надання допомоги розробляє Міністерство охорони здоров’я і, потім, його виконують всі лікарні. Спочатку алгоритм надання допомоги та виявлення коронавірусних хворих полягав у перевірці на COVID-19 лише тих, хто приїхав з-за кордону або контактував з зараженими.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...