Через звинувачення у плагіаті: Міністр освіти відмовився від ступеня кандидата наук

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що першим відмовився від ступеня кандидата наук після того, як уряд затвердив механізм добровільної відмови від наукового ступеня.

"В академічному світі науковий ступінь - це про цінність та довіру, а ще про здобуття, а не отримання. Як військову форму мають право носити лише військові, так і мати наукові ступені, на мою думку, повинні лише науковці... На собі, власне, першим і випробовував механізм відмови. Написав відповідну заяву і від учора вже не є кандидатом наук. Триматися за формальні для себе статуси не збираюся. Набагато важливіші реальні справи та дії", - написав міністр на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, призначеного на посаду 21 березня міністра освіти Оксена Лісового звинуватили у плагіаті його дисертації Соціокультурна самоідентифікація особистості, яку майбутній міністр захистив у 2012 році.

Після того чиновник подав свою дисертацію до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на перевірку щодо плагіату і заявив, що у разі виявлення будь-яких порушень відмовиться від наукового ступеня кандидата наук.

Більшість фінансових додатків в Україні – російські: Як українці самі заплатили чималу суму ворогу

середа, 27 вересень 2023, 22:30

50% застосунків для фінансів в Україні мають російське походження. Про це свідчать результати дослідження фінтех-стартапу Saldo Apps та аналітичного сервісу для мобільних застосунків ASObot, передають Патріоти України. App Store та Google Play налічуют...

Український футболіст забив гол в Іспанії та вивів свій клуб на перше місце (відео)

середа, 27 вересень 2023, 22:16

Український нападник "Жирони" Артем Довбик забив свій третій гол у чемпіонаті Іспанії. 26-річний гравець збірної України відзначився у грі 7-го туру проти "Вільярреалу", передають Патріоти України. Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та на 56-...