
Поліцейські Вінниці склали протокол щодо дівчини, яка незаконно використовувала поліцейську символіку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
«12 січня під час моніторингу соціальних мереж виявлено відео, на якому правопорушниця використовувала формений одяг та шеврони Національної поліції для розважального контенту під супроводом російської музики. Встановлено, що 19-річна дівчина не є поліцейською», – йдеться у повідомленні.
Щодо дівчини складено протокол за ч. 1 ст. 184-3 (Незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України, Бюро економічної безпеки України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України) КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...