"Чергова "офігенна ідея": Пропагандисти "ДНР" придумали смішні акції з "орденом" для Порошенка (фото)

На вантажівці, що їздить по окупованому Донецьку, розмістили пам'ятник у вигляді гігантської медалі, на якій написали, що це орден Петру Порошенко за зраду Батьківщини.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

В окупованому бойовиками Донецьку показали медаль президенту України Петру Порошенко. Про це повідомляють на сторінці "Донецьк 100років жовтня" в Twitter, передають Патріоти України.

Так, по вулицях Донецька їздить авто з написом "Пам'ятник ганьби Порошенка П.". На вантажівці розмістили пам'ятник у вигляді гігантської медалі, на якій написали, що це орден Петру Порошенку за зраду Батьківщини.

"Діряві їздять зі своїм орденом по містах. *бануті. Краще б відлили медаль ганьби своєї антинародної діри ОЗГ ДНР", - написали в мережі.

Також відомо, що окупанти придумали і "Книгу ганьби", де громадяни можуть залишити послання для президента України. "Книга ганьби" - чергова офігенна ідея (цікаво, чия?). Головне, не забути потім опублікувати дані підписантів. Щоб їм наступного разу краще зустрічалося", - написав блогер під ніком Necro Mancer в Twitter.

Мобілізація в Україні триває: Яке покарання загрожує чоловікам у разі порушення військового обліку

середа, 29 березень 2023, 16:23

Неявку до військкомату (територіального центру комплектування та соціальної підтримки) після належного отримання повістки в Україні кваліфікують як ухилення від мобілізації. Це тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі від ...

Донор сперми, який став батьком 550 дітей, постане перед судом: У чому його звинувачують

середа, 29 березень 2023, 16:05

Музикант із Гааги, який став біологічним батьком для 550 дітей, постане перед судом. Фонд Donorkind в Нідерландах хоче заборонити 41-річному Джонатану Меєру здавати сперму. Як пише news.yahoo.com, усе це на тлі звинувачень у тому, що його плідне донорс...