
Під час патрулювання потягу № 122 сполученням “Рівне – Київ – Миколаїв” до наряду поліції охорони звернувся провідник та повідомив, що в тамбурі вагону хтось розбив скло. Про це повідомляє прес-центр Нацполіції, передають Патріоти України.
Правоохоронці одразу звернули увагу на чоловіка, з явними ознаками алкогольного сп’яніння та порізами на руках. “Під час опитування, чоловік почав поводити себе агресивно, висловлював образи до присутніх, а потім дістав ніж й почав їм погрожувати”, – розповів молодший інспектор наряду реагування поліції охорони старший сержант поліції Агамір Бадалян.
Правоохоронці затримали дебошира. 38-річного пасажира-хулігана на станції ім. Шевченка передано слідчо-оперативній групі Смілянського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...