
У Харківському політехнічному інституті студенти хочуть оголосити акцію протесту очного навчання через спалах коронавірусу. Зокрема, вони вимагають запровадити дистанційне навчання. Оголошення з’явилося у Telegram-каналі "Х. Харків", зазначають Патріоти України.
Так, студенти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" із 29 жовтня хочуть припинити відвідування очних занять.
Зазначається, що зараз у Харківській політехніці змішане навчання, і через це "вмирають та заражаються викладачі", "все частіше хворіють студенти".
Окрім того, вони звинувачують виш в ігноруванні рекомендацій МОН.
Вимоги студентів до ректорату:
"Ми не припиняємо навчальний процес і не відмовляємось від дистанційних пар"– кажуть студенти.
Раніше ми повідомляли, що український студент виплатить університету понад 100 тисяч, а саме поверне стипендію та заплатить за навчання. Все через те що хлопець не відпрацював три роки за направленням.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...