
У Харківському політехнічному інституті студенти хочуть оголосити акцію протесту очного навчання через спалах коронавірусу. Зокрема, вони вимагають запровадити дистанційне навчання. Оголошення з’явилося у Telegram-каналі "Х. Харків", зазначають Патріоти України.
Так, студенти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" із 29 жовтня хочуть припинити відвідування очних занять.
Зазначається, що зараз у Харківській політехніці змішане навчання, і через це "вмирають та заражаються викладачі", "все частіше хворіють студенти".
Окрім того, вони звинувачують виш в ігноруванні рекомендацій МОН.
Вимоги студентів до ректорату:
"Ми не припиняємо навчальний процес і не відмовляємось від дистанційних пар"– кажуть студенти.
Раніше ми повідомляли, що український студент виплатить університету понад 100 тисяч, а саме поверне стипендію та заплатить за навчання. Все через те що хлопець не відпрацював три роки за направленням.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...