Червоний повний місяць в Овні: Що небезпечно робити в ніч на 21 вересня, а що потрібно зробити обов'язково

Астрологи попереджають, що, починаючи з 20 вересня, всі знаки Зодіаку відчують вплив червоного повного місяця. "Червоний" він, тому що Місяць перебуває в сузір'ї Овна, а покровителем цього знака є "червона планета" Марс, передають Патріоти України.

Місяць з'явиться на небі о 19.05 20 вересня, а моментом повного місяця вважається 02.55 21 вересня. У ніч повного місяця і ще деякий час після цього астрологи радять прислухатися до інтуїції, до підказкок внутрішнього голосу. Цінність цих інсайтів можна не оцінити спочатку, але все стане зрозуміло ближче до завершення місячного циклу.

Свій вплив матиме і перебування Місяця у сузір'ї Овна — гарячого, войовничого і часом навіть екзальтованого знака. Це час, коли люди більш схильні до травм, частішають нещасні випадки, побутова необережність обертається серйозними наслідками. Астрологічні прогнози одностайні: краще не спокушати долю, триматися подалі від відкритого вогню і гострих предметів, бути вкрай обережними, перебуваючи на висоті.

Дуже важливо спланувати свої справи так, щоб нову сторінку в житті відкривати не після повного місяця, а хоча б з понеділка, 20 вересня. Це стосується нової роботи, нових знайомств, нових фінансових проектів.

Повний місяць — сприятливий час для творчості. Причому навіть якщо у людини досі не було схильності до мистецтв, то ніч червоного повного місяця стане переломною. Крім потягу до творчості, може загостритися інтуїція, а тому до втілених на папері образів, написаних віршів або зафіксованих у щоденнику мудрих думок доведеться ще не раз повернутися — там будуть підказки з приводу складних життєвих ситуацій і нерозв'язаних дилем.

Астрологи радять кілька годин перед повним місяцем і в наступний день звести до мінімуму контакти з людьми, оскільки неминучі сварки, бурхливі з'ясування стосунків. А ось фізичних навантажень уникати не варто. Активна діяльність дасть вихід накопиченій енергії і допоможе не зануритися в похмурі думки.

Вчився у Львівському політеху: Російський мільярдер помер у США

субота, 23 жовтень 2021, 23:49

У США 22 жовтня у віці 82 років помер російський бізнесмен та вчений Валентин Гапонцев. Популярність і 2,8 мільярда доларів підприємцю принесли наукові розробки у сфері лазерної фізики. Про це повідомив журнал "Форбс", передають Патріоти України. Інфор...

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...