
У Дарницькому районі Києва шахраї привласнили нежитлове приміщення, яке належить Нацполіції, інформують Патріоти України.
Як повідомила прокуратура Києва, площа приміщення становить 90 кв м, а вартість його складає понад 3 млн грн. "Київська місцева прокуратура №10 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді міста Києва нежитлові приміщення у Дарницькому районі Києва площею майже 90 кв.м. та вартістю понад 3 млн грн., які шахраї привласнили на підставі підроблених документів", – йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що зловмисники підробили свідоцтво про право власності і незаконно заволоділи комунальним майном, що перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів.
У прокуратурі повідомили, що у межах кримінального провадження на приміщення, що стали об’єктом злочинних посягань, накладено арешт. Встановлюються особи, які причетні до вчинення злочину.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...