Чоботарі без чобіт? У Києві шахраї привласнили приміщення поліції

Площа приміщення становить 90 кв м, а вартість його складає понад 3 млн грн.

У Дарницькому районі Києва шахраї привласнили нежитлове приміщення, яке належить Нацполіції, інформують Патріоти України.

Як повідомила прокуратура Києва, площа приміщення становить 90 кв м, а вартість його складає понад 3 млн грн. "Київська місцева прокуратура №10 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді міста Києва нежитлові приміщення у Дарницькому районі Києва площею майже 90 кв.м. та вартістю понад 3 млн грн., які шахраї привласнили на підставі підроблених документів", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що зловмисники підробили свідоцтво про право власності і незаконно заволоділи комунальним майном, що перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів.

У прокуратурі повідомили, що у межах кримінального провадження на приміщення, що стали об’єктом злочинних посягань, накладено арешт. Встановлюються особи, які причетні до вчинення злочину.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...