
У Дарницькому районі Києва шахраї привласнили нежитлове приміщення, яке належить Нацполіції, інформують Патріоти України.
Як повідомила прокуратура Києва, площа приміщення становить 90 кв м, а вартість його складає понад 3 млн грн. "Київська місцева прокуратура №10 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді міста Києва нежитлові приміщення у Дарницькому районі Києва площею майже 90 кв.м. та вартістю понад 3 млн грн., які шахраї привласнили на підставі підроблених документів", – йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що зловмисники підробили свідоцтво про право власності і незаконно заволоділи комунальним майном, що перебуває у користуванні Дарницького управління поліції ГУ НП в м. Києві для розміщення кімнати дільничних інспекторів.
У прокуратурі повідомили, що у межах кримінального провадження на приміщення, що стали об’єктом злочинних посягань, накладено арешт. Встановлюються особи, які причетні до вчинення злочину.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...