
Під час "Маршу героїв" в Мінську пенсіонерка волала до розуму силовиків, що стоять в оточенні на проспекті Переможців. Відео емоційного звернення оприлюднили журналісти TUT.BY, передають Патріоти України.
"Будемо щось робити або ось так стояти? Будь-хто так може. Вони заробляють нам гроші (вказуючи на протестувальників. - Ред.). Розумієте? Ви б хоч їх підтримали, а ви - цього старого узурпатора, якому можна піти міністром сільського господарства - і піднімати. Ви в інтернеті розбираєтеся? Чого ви, як йолопи, стоїте? А потім будете бити молодь. А ми - матері - їх виростили. Так само, як і ваші. Ржачно тобі? А у мене пенсія - мізер. 37 років стажу, пів життя в судовій системі", - говорила жінка, звертаючись до силовиків з оточення.
"Ганьба! Ганьба!" - підтримали її криками присутні.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...