
Під час "Маршу героїв" в Мінську пенсіонерка волала до розуму силовиків, що стоять в оточенні на проспекті Переможців. Відео емоційного звернення оприлюднили журналісти TUT.BY, передають Патріоти України.
"Будемо щось робити або ось так стояти? Будь-хто так може. Вони заробляють нам гроші (вказуючи на протестувальників. - Ред.). Розумієте? Ви б хоч їх підтримали, а ви - цього старого узурпатора, якому можна піти міністром сільського господарства - і піднімати. Ви в інтернеті розбираєтеся? Чого ви, як йолопи, стоїте? А потім будете бити молодь. А ми - матері - їх виростили. Так само, як і ваші. Ржачно тобі? А у мене пенсія - мізер. 37 років стажу, пів життя в судовій системі", - говорила жінка, звертаючись до силовиків з оточення.
"Ганьба! Ганьба!" - підтримали її криками присутні.
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...