Чоловік-довгожитель помер після невдалої операції з видалення... рогів (фото)

Найстаріший чоловік у світі" Алі Антер, якого ще називали "чоловіком-козлом" через рогоподібні нарости на голові, помер у Ємені. Він пішов із життя у віці 140 років, коли сім'я влаштувала "невдалу операцію" з видалення його рогів, інформують Патріоти України.

Як повідомляє The Sun, Алі помер за три дні після знімань відео, де йому намагаються відрізати нарости розпеченим інструментом. До слова, ці нарости з'явилися у чоловіка після того, як йому виповнилося 100 років.

Втім, член сім'ї стверджував, що Алі помер від погіршення фізичного та психічного здоров'я, спричиненого старістю. Але він додав, що непрофесійна ампутація наростів у чоловіка могла прискорити його смерть.

Зауважимо, що вік Алі Антера офіційно не був визнаний. Наразі найстарішим із чоловіків є Хуан Вісенте Перес із Венесуели. Йому 113 років.

Нервозність, безсоння і нудота: Вчені попередили, чим може обернутися любов до кави

неділя, 28 травень 2023, 8:30

Кава для багатьох є найкращим способом почати новий день. Але чи така вона безпечна? Як отримати максимум користі від кави, минаючи шкоду, пише видання The Telegraph, передають Патріоти України. Всі звикли думати, що кава бадьорить, особливо зранку. Од...

З України почали забороняти виїзд 16-17-річних юнаків: Юристи розповіли, що відбувається

неділя, 28 травень 2023, 8:16

В Україні під час воєнного стану призовний вік становить від 18 до 60 років. Проте немало батьків прагнуть відправити своїх 17-річних синів за кордон, щоб уберегти їх від мобілізації. Однак не всім 17-річним хлопцям дозволяють виїзд за кордон. . Чому ...