Чув голоси у своїй голові: Чоловік, який влаштував різанину в Кривому Розі, вів "Зошит смерті" (фото)

Житель Кривого Рогу Тарас Усенко, який влаштував кроваву різанину в місті, тривалий час вів "Зошит смерті". Фотоскани сторінок із записами 29-річного чоловіка, який нібито чув голоси в своїй голові і збирався вбити 15 осіб, було опубліковано в соцмережах, передають Патріоти України.

Відзначається, що зазначену зошит вбивця, який не перебував під впливом алкоголю або наркотиків, взяв з собою в рюкзак, вирушаючи, "виконувати волю Божу". Примітно, що на сторінках зошита видно знаки, які здаються якимись шифрами і, ймовірно, можуть бути зрозумілі лише самому Усенко. "Керуючись цими карлючками лиходій убив двох чоловіків і поранив вісьмох, в тому числі – 7-річну дитину", – підкреслюється в повідомленні.

Видання навело слова одного з сусідів вбивці. Він зазначив, що той завжди був усміхненим і привітним, але в день жахливого злочину "з похмурим виглядом пройшов повз – сіл в транспорт і поїхав на 97 квартал, вершити свою чорну справу".


Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...

"Хробаки мають загинути": До підрозділу Мадяра на фронт приїхав український поет-сатирик (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:00

Лесь Подерв'янський, український художник та автор сатиричних п'єс, продовжує надихати своїми дотепними цитатами співвітчизників. Він також відвідав українських бійців на передовій. Про це повідомив український військовий та блогер із позивним "Мадяр" ...