Чоловік обдурив банкомат і поповнив свою картку без грошей на 90 тис. грн: Що він вигадав і як покарали

В Ужгороді до 2 років іспитового терміну засудили чоловіка, який за три місяці поповнив свій банківський рахунок на 90 тис. грн, не вносячи у банкомат жодних коштів. Про це йдеться у вироку Ужгородського міськрайонного суду, передають Патріоти України.

За даними суду, житель Ужгорода у листопаді 2021 року вигадав, як обдурювати банкомат "Ощадбанку". Для цього він через нього поповнював свою банківську картку, яку видав інший банк. У матеріалах суду йдеться, що системою відправлявся запит на VISA та далі в банк-емітент для дозволу виконання операції. Після отримання від банку-емітенту відповіді з підтвердженням про успішне поповнення карткового рахунку на банкомат надійшло повідомлення про успішну операцію з боку банку-емітента та команда прийняти готівку.

"Проте, при обробці даних отриманих від банку-емітенту, банківська платіжна карта, яку використовував чоловік, відхилила операцію з помилкою обробки чипом картки, внаслідок чого купюри, які останній вносив не потрапили до депозитної касети банкомату, повернулися разом з карткою власнику, а грошові кошти у свою чергу, з урахуванням факту успішної операції для поповнення рахунку клієнта від АТ "Державний ощадний банк України" зарахувалися на рахунок банківської платіжної картки у розмірі відповідно до суми поповнення", - йдеться у матеріалах суду.

Таким чином чоловік за три місяці поповнив свій рахунок на понад 90 тисяч гривень. На суді підозрюваний провину визнав та розкаявся. Він пообіцяв повернути "Ощадбанку" всі гроші.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 190 КК України та засудив до 2 років іспитового терміну. Також він повинен повернути банку майже 92 тисячі гривень матеріальних збитків.

Зниження випаровування води, плюс електрика для 100 мільйонів будинків: Науковці пропонують покрити водосховища Землі сонячними панелями

неділя, 19 січень 2025, 6:40

Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...

В Україні замість МСЕКів запрацювала нова система: Ось що потрібно знати хворим

неділя, 19 січень 2025, 6:22

В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...