Чоловік спалив живцем двох дочок, чотирьох онуків і зятя - і назвав це "справою честі"

Поліція Пакистану розшукує жителя одного з сіл — Манзура Хуссейна, який спалив заживо двох своїх рідних дочок, чотирьох онуків і зятя, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, Манзур вирішив скоїти так зване «вбивство честі». Його 19-річна дочка Фаузія Бібі минулого року вийшла заміж по любові — всупереч волі батька. Хуссейн за допомогою свого брата підпалив будинок, де Бібі жила разом зі своїм чоловіком і дитиною, а також родиною своєї 35-річної сестри Хуршид Маї. При пожежі загинули обидві жінки, четверо дітей (чотиримісячний син Бібі і троє її племінників у віці двох, шести і 13 років), а також чоловік Хуршид. Чоловік Бібі Ахмад в цей час був на роботі.

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...