Чоловік від 2022-го отримував повістки, але увесь час повертався додому з полігонів

У Волинській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Камінь-Каширського районного суду Волинської області, передають Патріоти України.

За даними суду, ВЛК визнала чоловіка придатним до мобілізації, проте у серпні 2023 року він ухилився від військової служби. На суді чоловік провину визнав. Таким чином житель Волині пояснював мотиви своїх дій: "У 2022 році, коли він був вже направлений і прибув на полігон, то відповідні посадові особи повідомили йому, що він може повертатися додому, адже не придатний до служби, тож він думав, що знову буде аналогічна ситуація. У жовтні, листопаді, грудні 2022 року йому вручали повістки про виклик до РТЦК та СП, та коли він приходив, то цілий день перебував в РТЦК, після чого його знову і знову відпускали.

Крім того, у 2022 році через кожних десять днів його доправляли на полігони, однак повертали назад як такого, який не придатний до служби, та повідомляли, що він може бути вільний". Чоловік нарікав, що ВЛК він проходив лише за день, чого недостатньо. У серпні 2023 року він вирішив ухилитися від військової служби.

Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ. Чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...