Чоловік від нудьги склав башточку з цукерок і встановив світовий рекорд: відео (відео)

23-річний британець Вілл Катбілл завжди мріяв потрапити до Книги рекордів Гіннеса, але не мав ніяких особливих умінь. Здійснити мрію хлопцеві допомогла посидючість і цукерки M&M's, передають Патріоти України.

У січні під час чергового локдауна Катбілл нудьгував удома, ліниво поїдаючи пакет M&M's. Тоді в голову йому прийшла дивна ідея, яка обернулася світовим рекордом.

"Мені було неймовірно нудно, і я просто вирішив подивитися, скільки цукерок я зможу скласти одна на одну. Я задумався, чи є для цього світовий рекорд, пошукав в Інтернеті і виявив, що найбільша зареєстрована кількість - чотири", - розповів він. Хлопець почав складати башточку з M&M's, і через 3 години йому вдалося скласти докупи п'ять цукерок.

"Це не те, на що я зазвичай витрачаю свій час - особливо зараз, коли світить сонце і паби знову відкриті. Але в той час більше нічого було робити, тому здавалося, що час витрачено не дарма", - сказав британець.

Представники компанії Guinness World Records перевірили відео Катбілла і видали йому сертифікат, скинувши з п'єдесталу попередніх рекордсменів - Сільвіо Сабба з Італії і Брендана Келби з Австралії.

"П'ять M&M's звучить не так вже й багато, але зробити це було майже неможливо. Тому я був у захваті, коли мені це вдалося. Я думав про шість цукерок, але шансів немає", - заявив Катбілл.

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...