
У Китаї 22-річний хлопець випив півтора літра кока-коли за 10 хвилин і помер через добу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
Зазначається, що китаєць потрапив до лікарні через шість годин після вживання газованого напою зі скаргами на сильний біль і здуття живота. Він розповів лікарям, що швидко випив півтора літра коли, щоб охолодитися в спеку.
У хлопця діагностували пневматоз – утворення повітряних кіст у стінці кишки та інфаркт печінки — ураження печінки, викликане неадекватним надходженням крові або кисню. Лікарі надали пацієнту необхідну допомогу, проте через 12 годин аналізи показали, що у нього серйозно уражена печінка. Через кілька годин хлопець помер.
За словами медиків, таке швидке пиття напою призвело до скупчення газу в кишечнику, який через тиск потім просочився в його ворітну вену, один з головних кровоносних судин печінки.
У той же час біохімік Натан Девіс з Університетського коледжу Лондона поставив під сумнів висновки китайських лікарів. За його словами, малоймовірно, що смерть настала в результаті вживання газованого напою.
Девіс припустив, що причиною смерті могла стати бактеріальна інфекція, відома причина скупчення газу всередині організму, а не напій.
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...