Чоловіка з гранатою, який погрожував підірвати себе у будівлі Кабінету міністрів, затримали. Про це повідомила прессекретарка Київської державної міської адміністрації, передають Патріоти України.
Незабаром має відбутися брифінг поліції щодо інциденту. У ЗМІ та телеграм-каналах Києва з'явилася інформація про чоловіка.
Так, як пише "Страна" він був сапером в "Айдарі" та має контузію. За словами депутата Антона Головенко, нападника звуть Володимир, він ветеран АТО (служив сапером в батальйоні "Айдар" і був контужений).
Зазначимо, що до будівлі Кабінету міністрів, де о 13:00 має відбутися засідання уряду, прорвався невідомий чоловік з предметом, схожим на гранату, висмикнув чеку і погрожує себе підірвати. Більше того він сказав, що "живим звідти не піде, сяде на 10 років".
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...