Чоловіка згубила жадібність: Житель Нікополя знайшов на вулиці документи й отримав за ними чужу зарплату (фото)

Якби шахрай не прийшов отримувати "зарплату" вдруге, його б навряд чи вдалося затримати.

Касирка у банку не помітила, що на фото в документах - зовсім не ця людина, тому що чоловік був у масці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, інформують Патріоти України.

39-річний чоловік знайшов на вулиці чужі документи, за якими переоформив на себе зарплатну банківську картку власника паспорту. "23 квітня зловмисник прийшов до банку та надав касиру паспорт та ідентифікаційний код, які знайшов на вулиці. В банку з’ясувалося, що за цим паспортом вже є зарплатна картка, тоді зловмисник переоформив її на себе та зняв з рахунку 2,5 тисячі гривень. Оскільки він був у масці і мав схожість із власником паспорту, працівниця банку не помітила обману", - розповіли в поліції.

Через місяць він отримав на свій телефон повідомлення про чергове зарахування зарплати. Він знову пішов у відділення отримувати чужі гроші. Але цього разу касирка побачила, що документи значаться в базі даних як втрачені, і викликала поліцію. Шахрая затримали поліцейські охорони.


Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....