Чоловіка звільнили з роботи, бо він... довго сидів у туалеті

У Китаї чоловіка звільнили з роботи після того, як начальству набридло, що він щодня проводив до шести годин у вбиральні. Про це пише dailystar.co.uk з посиланням на місцеві китайські ЗМІ, передають Патріоти України.

У Вана діагностували серйозне "анальне захворювання" і йому зробили операцію, щоб виправити проблему, але це не спрацювало, і в результаті він проводив декілька годин у туалеті на роботі. Інцидент стався 2015 року, менш ніж через шість місяців після операції.

Як повідомляє його компанія, лише від 7 по 17 вересня він був у туалеті 22 рази. Зазвичай він ходив до вбиральні три-чотири рази на день, а час одного походу займав від 47 до 196 хвилин.

Він був звільнений з роботи в Тяньцзіні у вересні того ж року, коли його начальство послалося на правила для персоналу щодо запізнень, раннього звільнення з роботи та несанкціонованих прогулів.

Але через місяць Ван звернувся до суду, що призвело до дуже тривалої суперечки. Пізніше Верховний суд ухвалив, що походи до туалету Вана не підпадали під "розумні та нормальні психологічні потреби", і його таки звільнили.

"Діти не мають відповідати за гріхи батьків": Легендарний спортсмен і друг України несподівано підтримав РФ

неділя, 1 жовтень 2023, 16:30

Легендарний хокейний воротар Домінік Гашек підтримав рішення Європейського футбольного союзу повернути юніорські російські команди до міжнародних змагань під егідою УЄФА. У соцмережах 58-річний ексспортсмен заявив, що давно вважає такий хід від УЄФА пр...

Чоловік випадково дізнався, що чиновники його "поховали" на Алеї Героїв у Тернополі (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 15:30

У Тернополі міська влада замість фото загиблого українського Героя Олександра Місюри на банер повісила світлину живого чоловіка, який є однофамільцем. Про це пише місцеве видання 20 хвилин, передають Патріоти України. До Дня захисників і захисниць у це...