Чоловіки розчарували більше, ніж жінки: Скільки українців і хто з них досі дивиться російський YouTube

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну частка українських глядачів російських YouTube-каналів сягала 14%. Наразі частка глядачів з України знизилася до 7%. Про це пише аналітичний центр Міжнародного агентства з працевлаштування Gremi Personal із посиланням на аналітику YouTube, передають Патріоти України.

"Серед проаналізованих каналів до і після повномасштабного вторгнення основними глядачами російських блогерів є чоловіки, які істотно переважають у порівнянні з часткою жінок. Що стосується вікової категорії глядачів, то в переважній більшості ядро становить 25-34 роки, далі йде 18-24 роки і потім вже 35-44 роки. Можемо припустити, що насамперед російських блогерів дивиться молода економічно активна аудиторія чоловіків, далі йдуть юнаки і вже потім зрілі чоловіки”, - йдеться у матеріалі.

Аудиторія

Аналітики склали список найвідоміших російських каналів, визначили середню кількість переглядів за останні 10 відео з кожного каналу. Виявилося, що найбільше російського контенту дивляться діти (Влад А4 - 694 400 глядачів з України), далі йдуть дорослі, які дивляться інтерв'ю (Дудь - 434 000), і вже потім автомобілісти, шанувальники Дубровського (334 800).

"В українському просторі існує пробоїна у 7%, через яку протікає російський світ. Основна вікова група глядачів аналізованих російських каналів - переважно чоловіки 25-34 років. Діти також є неочевидною вразливою віковою групою, які дивляться російськомовний контент у великому обсязі. Що тільки вартий російський серіал "Слово пацана", знання про який пройшло крізь усі вікові групи", - розповів засновник Gremi Personal Євген Кириченко.


Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...