Чоловіки виробляють більше антитіл до COVID-19, ніж жінки: Вчені приголомшили заявою

Чоловіки виробляють більше антитіл проти COVID-19, ніж жінки, і тому є кращими донорами плазми. Як повідомило Daily Mail, про це свідчать дослідження, проведені Національною службою охорони здоров'я Англії (NHS). Медики вивчали на антитіла зразки крові у людей, що перехворіли на коронавірус, передають Патріоти України.

Статистика показала, що близько 43 відсотків донорів чоловічої статі мали досить антитіл до COVID-19 в крові, щоб її можна було використовувати для лікування інших пацієнтів. Серед жінок цей показник склав лише 29 відсотків.

Заступник директора NHS Девід Робертс пояснив, що тяжко хворі пацієнти COVID-19 виробляють більше антитіл, які нейтралізують або вбивають вірус. За його словами, багато досліджень показали, що чоловіки хворіють на коронавірус частіше і важче, ніж жінки.

"Ми вивчаємо кожного донора плазми, і у чоловіків відзначаємо більш високий рівень антитіл. Це означає, що ми з більшою ймовірністю зможемо використовувати їхню плазму для порятунку життів", – сказав Робертс.

Терапія реконвалесцентною плазмою, до складу якої входять антитіла людей, що перехворіли на коронавірус, – один з видів лікування COVID-19, який проходить випробування в Великобританії. В даний час неясно, як довго діють антитіла проти COVID-19. Але якщо випробування виявляться успішними, така терапія може стати поширеною практикою в лікарнях.

Життя ухилянта теж чогось вартує: Арештували прикордонника, який застрелив порушника кордону на Закарпатті

понеділок, 20 травень 2024, 19:05

Прикордоннику, який імовірно застрелив чоловіка, що втікав від правоохоронців на ділянці українсько-румунського кордону на Закарпатті 15 травня, повідомили про підозру в порушенні правил поводження зі зброєю. . Про це повідомила радниця Державного бюр...

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...