З "колорадками" кидалися на поліцію: В Одесі затримали чоловіків з "георгіївськими стрічками"

В Одесі під час святкування річниці визволення міста від німецьких окупантів поліція затримала двох чоловіків із забороненою символікою держави-агресора, зазначають Патріоти України.

Як зазначається, правоохоронці помітили чоловіків із забороненою в Україні символікою і підійшли до них, однак в цей момент порушники почали вести себе агресивно і виявляти злісну непокору поліцейським. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в Одеській області.

Чоловіків затримали і доставили в Приморське відділення поліції. Їм загрожує відповідальність за трьома статтями - "Виготовлення і пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки", "Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця" і "Дрібне хуліганство".

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...