​"Чому бідний - бо дурний": Любить Росію і розмовляє російською, не хоче до Європейського Союзу й НАТО. Соціологи розповіли про уособлення найбіднішого українця

Більшість українців, які вважають себе бідними, розмовляють російською мовою, і не бачать нічого поганого у діях РФ відносно нашої країни та не хочуть до Європейського Союзу й НАТО. Про це свідчать результати всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Міжнародним республіканським інститутом, зазначають Патріоти України.

Згідно з опитуванням, сьогодні найбільше змушені економити на харчуванні мешканці міста Суми (34%). Також таку відповідь дали 30% жителів Маріуполя. До слова, лише 7% ужгородців економлять на їжі.

Якщо говорити про тих, кому вистачає на харчування, а для покупки одягу, взуття потрібно назбирати чи позичити, то найбільший показник тут (35%) серед дніпрян і жителів Сєвєродонецька (29%).

Разом з тим, найменше скаржаться на відсутність коштів на базові потреби (вистачає на харчування, одяг, взуття, дорогі покупки) мешканці Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Києва і Тернополя.

Цікаво, що саме у Маріуполі, Дніпрі, Сєвєродонецьку, а також у Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Харкові та Одесі у побуті люди розмовляють російською мовою.

Крім того, у більшості цих міст «дуже тепло» (або просто «тепло») ставляться до Росії. Наприклад, у Сєвєродонецьку таких «фанатів РФ» на восьмому році війни аж 17%, а у Маріуполі – 14. Також ці міста лідирують по показнику негативного ставлення до ЄС.

Додамо й те, що в Одесі, Харкові та Маріуполі найбільше парафіян так званої УПЦ МП, священники якої не раз попадались на пропаганді «руского міра».

Ледь не сталась трагедія: Група туристів потрапила під удар блискавки у Карпатах

понеділок, 22 червень 2026, 16:00

В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...

Туристам на замітку! Лише у ручну поклажу - що не варто класти у валізу в літак

понеділок, 22 червень 2026, 15:48

Під час авіаподорожі деякі речі краще завжди тримати в ручній поклажі, а не здавати у валізі в багаж. Гроші, павербанк, документи, ліки можуть знадобитися ще в польоті або одразу після прибуття, особливо якщо зареєстрований багаж затримається чи загуби...