
Більшість українців, які вважають себе бідними, розмовляють російською мовою, і не бачать нічого поганого у діях РФ відносно нашої країни та не хочуть до Європейського Союзу й НАТО. Про це свідчать результати всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Міжнародним республіканським інститутом, зазначають Патріоти України.
Згідно з опитуванням, сьогодні найбільше змушені економити на харчуванні мешканці міста Суми (34%). Також таку відповідь дали 30% жителів Маріуполя. До слова, лише 7% ужгородців економлять на їжі.
Якщо говорити про тих, кому вистачає на харчування, а для покупки одягу, взуття потрібно назбирати чи позичити, то найбільший показник тут (35%) серед дніпрян і жителів Сєвєродонецька (29%).
Разом з тим, найменше скаржаться на відсутність коштів на базові потреби (вистачає на харчування, одяг, взуття, дорогі покупки) мешканці Івано-Франківська, Ужгорода, Львова, Києва і Тернополя.
Цікаво, що саме у Маріуполі, Дніпрі, Сєвєродонецьку, а також у Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Харкові та Одесі у побуті люди розмовляють російською мовою.
Крім того, у більшості цих міст «дуже тепло» (або просто «тепло») ставляться до Росії. Наприклад, у Сєвєродонецьку таких «фанатів РФ» на восьмому році війни аж 17%, а у Маріуполі – 14. Також ці міста лідирують по показнику негативного ставлення до ЄС.
Додамо й те, що в Одесі, Харкові та Маріуполі найбільше парафіян так званої УПЦ МП, священники якої не раз попадались на пропаганді «руского міра».Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...