Чому коронавірус почав вбивати молодих в Україні: Епідеміолог дала відповідь

Станом на вечір 7 квітня в Україні від коронавірусу померло 45 осіб і всі частіше почали реєструвати випадки смертей серед людей працездатного віку, передають Патріоти України.

Лікар вищої категорії, заслужений лікар України, епідеміолог Людмила Мухарська заявила, що в даних випадках потрібно звертати увагу не на вік.

За словами лікаря, в першу чергу потрібно розуміти, чи є у зараженого вірусом хронічні захворювання. "У групі ризику все також залишаються літні люди, тому що в такому віці у них майже у всіх є якесь хронічне захворювання, будь то серцево-судинне, або діабет. Ці захворювання можуть при коронавірусі викликати ускладнення, аж до летального результату", - розповідає лікар.

Вона зазначила, що хронічні захворювання можуть бути в будь-якому віці, а значить прив'язувати коронавірус до віку не завжди правильно.

Перша в Україні: Одесит заснував фабрику екоканцелярії (відео)

середа, 15 липень 2020, 7:10

Виготовляють канцелярію з натуральних та перероблених матеріалів. Kiri sketch – це перша в Україні фабрика екологічних канцтоварів. Це блокноти, щоденники-мотиватори, записники, альбоми з переробленого картону, натуральної деревини, натурального корку,...

Без керма і педалей: Tesla працює над автопілотом нового покоління

середа, 15 липень 2020, 6:24

Американський автовиробник може довести рівень системи автопілота до досконалості. Про це заявив Ілон Маск в рамках свого звернення на відкритті щорічної Всесвітньої конференції по штучному інтелекту, передають Патріоти України з посиланням на іноземні...