​Чому не можна гладити собаку по голові

Людина впевнена, що рука на голові тварини - це прояв любові й уваги. Але тварини так не думають. Собаки, а заразом вовки, лисиці та інші, вважають, що лапа іншої тварини на голові - це ознака домінантного положення, влади та агресії.

Згадайте, скільки разів ви бачили, як переможець лапою притискає голову противника до землі. Собаки це приймають однозначно – я програв.

Виключно через це прогладжування по голові для собаки - це дискомфорт.

Собаку точно не слід гладити по голові, якщо собака відводить вуха назад, підтискає хвіст, облизує ніс, завмирає, виглядає напруженим або видає гарчання, показуючи зуби.

Найбільший мітинг за всю історію: У Варшаві тисячі людей вийшли на антиурядовий марш (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 19:30

У Варшаві "Марш мільйонів сердець" зібрав близько 800 тисяч людей, які вийшли на вулиці міста за два тижні до парламентських виборів у країні. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Акцію "Марш мільйонів сердець" організувала найбільша ...

"Поліцейські відмовилися перевіряти": Журналіст знайшов у Києві нічний клуб, який працює у комендантську годину

неділя, 1 жовтень 2023, 19:15

Журналіст "Української правди" Михайло Ткач стверджує, що знайшов у Києві розважальний заклад, який працює під час комендантської години. Про це Ткач повідомив у Facebook, передають Патріоти України. За його даними, заклад працює у комендантську годину...