Чому постійно тягне на солодке: Дієтолог назвала головні фактори

"Постійно тягне на солодке, що робити? Причин такої тяги досить багато: почуття голоду, низькокалорійне харчування, недолік мінеральних речовин, стрес і недосипання, захворювання, психологічні причини", - пише у своєму блозі дієтолог Світлана Фус, передають Патріоти України, і продовжує:

"Это далеко не весь список. И каждую из причин нужно разбирать отдельно. Но с чего можно начать. Необходимо точно понимать, что ваша пища удовлетворяет все ваши физиологические потребности. Для этого нужно начать вести пищевой дневник, по которому вы сразу поймете, какая еда у вас в рационе чаще всего, как вы распределяете ее в течении дня, после чего вам хочется сладкого больше всего и, наконец, сколько реально сладостей вы съедаете.

Оценив ситуацию, можно начинать ее исправлять. Сначала приведите свой рацион в соответствие вашим потребностям. Будете насыщаться на каждый прием пищи и не испытывать постоянного чувства голода, будет меньше хотеться сладкого.

Проследите, после какого приема пищи вы больше всего хотите почувствовать сладкий вкус. Постарайтесь добавить в этот прием немного сладких фруктов. Уберите из рациона все сладкие напитки. Пейте достаточное количество воды. И если изменения в рационе не дадут желаемого результата, обращайтесь за помощью к специалистам, которые помогут выяснить причину и решить проблему тяги к сладкому".

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...