"Чому так відбувається в нашій країні?": Українська легкоатлетка розридалася в прямому ефірі через те, що була без тренера на Олімпіаді (відео)

Українська легкоатлетка Марина Килипко, яка посіла п’яте місце у фіналі стрибків з жердиною на Олімпійських іграх у Токіо, емоційно прокоментувала результат, заявивши, що поруч має бути тренер. Про це вона сказала в ефірі UA: Перший, передають Патріоти України.

«Підготовка йшла добре. Думаю, що всі бачили, що я готова стрибати 4,70 мінімум тут. Я зробила все залежне від себе. Єдине, я вважаю, що має бути тренер», — сказала вона.

За її словами, у кожного все індивідуально. «Ніхто не зміг би мені допомогти. Чому тут немає мого особистого тренера, я не почула відповіді ні від кого», — сказала вона.

Килипко заявила, що було видно, що вона готова до Олімпіади. «Я просила, говорила, що мені потрібен тренер. Судячи з чемпіонату України, було видно, що я готова до Олімпіади. Мене годували „завтаками“, рішення приймемо потім. За сьогоднішній день я не почула, чому немає мого тренера», — сказала вона.

За словами спортсменки, подібна ситуація — не тільки у неї. «Ще є Яна Гладійчук. І теж тренера не беруть. Чому так відбувається в нашій країні, я не розумію. За якими критеріями це робиться… Я три рази слізно просила, що мені потрібен тренер. Добре, це потім, то не ми вирішуємо, то не той вирішує, то ще щось… У підсумку мені не дали відповідь, а потім виклали список, після чого я зрозуміла, що немає сенсу битися головою об стіну», — сказала вона.

Спортсменка додала, що вона могла б стрибнути набагато краще. «Немає тренера — я стала п’ятою. А могла стрибнути набагато краще. Від себе залежне я все зробила. Ти вбиваєш себе, тренується скільки років, скільки всього відкладаєш, а потім їдеш і залишаєшся в секторі одна», — сказала вона.

Килипко заявила, що коли вона вийшла на розминку, на трибуні не було «жодної душі з України». «У всіх тренери сидять, а я одна розминаюся. Через півгодини, бачте, зволили прийти. Але особливо мені це нічого не дає, так як толку нуль ні від кого. Ніхто не знає, як я стрибаю, що мені потрібно і для чого. Мені потрібна підтримка мого тренера, більше мені нічого не потрібно. Дуже важко. Дуже багато хто підтримує і хотілося показати хороший результат», — сказала вона.

Спортсменка заявила, що вона задоволена що вона п’ята. «Це гарне місце на Олімпійських іграх, але могло б бути зовсім по-іншому. Тренер знає мене від А до Я. Ми 15 років разом і мені дуже сильно не вистачало його», — сказала вона.

Крокуємо в Європу: В Україні оновили водійське посвідчення та правила отримання документа. Що змінилося

вівторок, 28 вересень 2021, 23:37

У вівторок, 28 вересня, набули чинності зміни до українського посвідчення водія, щоб увідповіднити його до європейських вимог. Серед іншого, було змінено відображення інформації про обмеження у керуванні транспортним засобом, повідомляють Патріоти Укра...