Це може статися з кожним! Чому телефон можуть конфіскувати в аеропорту

Під час подорожі телефони часто стають пригоді, адже у них зберігають квитки та документи. Однак, одна помилка може привести до того, що смартфон конфіскують в аеропорту. Про це пише The Sun. Так, бувають випадки, коли туристи забувають чи не встигають зарядити свої телефони перед поїздкою, зазначають Патріоти України.

Чому можуть забрати телефон

До того ж працівники служби безпеки аеропорту під час перевірки можуть попросити пасажирів показати чи увімкнені їхні пристрої. Тому, якщо ж якийсь з них буде повністю розрядженим і увімкнути його не вдасться, то ґаджет можуть конфіскувати.

Зазначається, що пасажир, у якого забрали телефон може мати й інші труднощі. Зокрема, у телефоні може міститись деякі документи та підтверджені бронювання готелів. Тому потрібно обов'язково потурбуватися про те, щоб пристрій був заряджений.

Окрім того, часто туристи користуються зарядними пристроями Power Bank. Але не всі знають, що їх можна перевозити лише у ручній поклажі. Як відомо, Power Bank може загорітися на борту літака, але у салоні це можна швидко помітити та загасити вогонь, а у багажному відділені про пожежу ніхто не дізнається.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...