"Чому усі дивуються, коли ми кажемо, що живемо в Лугандоні?": Мережу обурила фотографія з магазину на Донбасі

У Кремінній випускають і продають напої з символікою і фото країни-агресора.

Місто Кремінну Луганській області обійшли стороною бойові дії, і після 2014 року населений пункт прийняв безліч вимушених мігрантів з Донбасу, повідомляють Патріоти України. Парадоксально, але в місті переселенців, які втратили будинок після російської агресії, все ще відчуваються проросійські настрої. Свідчення цього - продукція, що випускається місцевими заводами і продається в торговельній мережі в Кремінній.
Так, в магазині в Кремінній виявилося пиво з дуже показовою назвою - «Московське» і з не менш специфічною етикеткою. На пляшку з вежами Кремля і російським триколором звернула увагу мешканка Луганської області Жанна Скорик. Спроби поспілкуватися з виробником показали, що кольори російського прапора компанію не бентежать і це не недогляд, а свідома позиція.

«Коли подзвонили на гарячу лінію" Пінта ", вони сказали, що це не прапор країни-окупанта, а просто стрічка», - розповіла Скорик.

Пост Жанни Скорик у Фейсбук

Випускає пиво з триколором компанія «Пінта-Кремінський пивоварний завод». За інформацією блогера Дениса Казанського, належить підприємство колишньому депутату-регіоналу Володимиру Струку.

Хіти тижня. "Не ваше свиняче діло": Скрипін "накинувся" на "кварталівця" Жидкова (відео)

четвер, 18 липень 2019, 4:00

Журналіст Роман Скрипін порадив учаснику "95 квартал", громадянину Російської Федерації Валерію Жидкову, який "гуморить" про український політикум, їхати у свою країну і там "вчити розуму" росіян, повідомляють Патріоти України. Не ваше свиняче діло. У ...

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...