"Чорна цвіль" з Індії: Експерт розповіла, хто в зоні ризику


"Чорна цвіль" з Індії: експерт розповіла, хто в зоні ризику

В Індії епідемія мукормікозу, небезпечної інфекції, відомої як "чорний грибок" або "чорна цвіль". Експерт розповіла, хто в зоні ризику, щоб заразитися. Про це епідеміолог Наталія Виноград розповіла в коментарі РБК-Україна.

За її словами, це захворювання зустрічається у людей з глибоким імунодефіцитом. "Небезпека полягає в тому, що при лікуванні людей з COVID-19 вони отримують потужні стероїдні гормони, вони можуть викликати імунодефіцит. Хоча ризик появи цієї цвілі відносно низький для загальної популяції", - повідомила Виноград. Цей грибок є скрізь, але хворіють ним тільки люди, які мають дуже сильний імунодефіцит.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.