Чорнобиля могло не бути: Кравчук розповів, хто винен у трагедії

На будівництві АЕС в Україні наполягав Київський обком партії.

Леонід Кравчук. Фото: скріншот з відео.

Чорнобильської катастрофи могло б не бути, оскільки спочатку Україна не розглядалася як місце для будівництва АЕС. Таку заяву зробив перший президент України Леонід Кравчук у четвер, 20 червня, в ефірі ток-шоу "Право на владу", передають Патріоти України.

"Хочу розповісти, як вирішувалося питання про будівництво станції. Україна не була найпершою і головною територією, де могла бути побудована атомна електростанція. На цьому наполягав і рішення ухвалював Київський обком партії", – заявив Кравчук.

"Єдина людина, яка протестувала проти будівництва під Києвом – президент Національної академії наук Борис Євгенович Патон", – зазначив він.

Хіти тижня. У Росії розробили новий герб Білорусі із котячою мордою та картоплею: Білоруси "дали здачі"

п’ятниця, 5 червень 2020, 19:30

Російський герб, створений білорусами, виявився ближчим до життєвих реалій і менш привабливим зовні. Але замість новизни дизайнери студії Артемія Лебедєва видали герб у вигляді набору стереотипних уявлень про Білорусь. Центральним елементом герба стала...

"Або надайте докази, або йдіть в ср*ку": Відомий музикант виступив на захист затриманих у справі Шеремета (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 19:28

Лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк опублікував в Instagram відео з вимогою справедливості стосовно затриманих за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, медика Юлії Кузьменко та волонтерки Яни Дугарь, повідомляють Патр...