Чорнобиля могло не бути: Кравчук розповів, хто винен у трагедії

На будівництві АЕС в Україні наполягав Київський обком партії.

Леонід Кравчук. Фото: скріншот з відео.

Чорнобильської катастрофи могло б не бути, оскільки спочатку Україна не розглядалася як місце для будівництва АЕС. Таку заяву зробив перший президент України Леонід Кравчук у четвер, 20 червня, в ефірі ток-шоу "Право на владу", передають Патріоти України.

"Хочу розповісти, як вирішувалося питання про будівництво станції. Україна не була найпершою і головною територією, де могла бути побудована атомна електростанція. На цьому наполягав і рішення ухвалював Київський обком партії", – заявив Кравчук.

"Єдина людина, яка протестувала проти будівництва під Києвом – президент Національної академії наук Борис Євгенович Патон", – зазначив він.

Хіти тижня. "Бидло, я тебе запам'ятав, с*ка, бл*дь": Прихильники Філарета влаштували бійку в суді (фото, відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 0:35

Прихильники колишнього предстоятеля Київського патріархату Філарета (Денисенка) увірвалися в будівлю Шостого апеляційного адміністративного суду в Києві. Апеляційна інстанція скасувала призупинення ліквідації УПЦ КП, передають Патріоти України. Як пові...

Держбюджет-2020: Кому збільшать виплати наступного року, детальне роз'яснення

понеділок, 18 листопад 2019, 0:28

Як відомо 14 листопада Верховна Рада проголосувала за остаточний варіант державного бюджету України на 2020 рік. Згідно з новими соціальними параметрами, закладеними в кошторис після правок, загальна сума бюджетних коштів, передбачена для Міністерства ...