Чорнобиля могло не бути: Кравчук розповів, хто винен у трагедії

На будівництві АЕС в Україні наполягав Київський обком партії.

Леонід Кравчук. Фото: скріншот з відео.

Чорнобильської катастрофи могло б не бути, оскільки спочатку Україна не розглядалася як місце для будівництва АЕС. Таку заяву зробив перший президент України Леонід Кравчук у четвер, 20 червня, в ефірі ток-шоу "Право на владу", передають Патріоти України.

"Хочу розповісти, як вирішувалося питання про будівництво станції. Україна не була найпершою і головною територією, де могла бути побудована атомна електростанція. На цьому наполягав і рішення ухвалював Київський обком партії", – заявив Кравчук.

"Єдина людина, яка протестувала проти будівництва під Києвом – президент Національної академії наук Борис Євгенович Патон", – зазначив він.

Запізно викинули рушник на ринг: У США після бою не приходячи до тями помер непереможний російський боксер (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 19:36

Після того, як зупинили бій, російського боксера знудило, він не зміг дійти до роздягальні. знепритомнівши, і його несли на носилках. Спортсмена доставили в медичний центр університету Меріленда UM Prince George's Hospital Center для проведення ...

Хіти тижня. "Наряд "випадєніє матки" і не тільки: Мережу вразило вбрання "багінь" Одеського кінофестивалю (фото)

вівторок, 23 липень 2019, 19:30

Одеський кінофестиваль стартував у п'ятницю, 12 липня. Церемонія відкриття відбулася біля Одеського театру опери і балету. На червоній доріжці головної кіноподії року в Україні позували як відомі, так і не дуже персони. Відзначимо, що деякі образи гост...