Чорнобильська зона радує науковців все більше: У заповіднику виявили майже вимерлих хижих птахів

У Чорнобильській зоні виявили птахів сімейства яструбиних - великих підорликів. Цей вид знаходиться під загрозою вимирання, повідомляють Патріоти України з посиланням на Newsweek.

Там помітили 13 пар великих підорликів, які гніздяться. "Зазначається, що всього в Європі залишилося 4 500 пар цих птахів, які гніздяться", - йдеться у повідомленні.

Після техногенної аварії на Чорнобильській АЕС великі підорлики оселилися в зоні відчуження, яка спорожніла через радіацію. Через відсутність людей чисельність птахів збільшилася.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...