Чорнобильську зону відчуження оплели тенетами хижі павуки (фотофакти)

У мережі показали виразні фото різноманітних видів павуків, які водяться на території Чорнобильської зони відчуження. Відповідні знімки оприлюднив Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник, зазначають Патріоти України.

"Павуки (Araneae, Clerck 1757) - це ряд членистоногих тварин, що відносяться до класу Павукоподібних, підтипу хеліцерових. Відомо близько 41000 видів, поширених по всій Землі за винятком Антарктиди, океанів і морів. Павуки - облігатні хижаки, які харчуються різноманітною тваринною їжею" , - йдеться в повідомленні.

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.

Про скандал з захисними костюми для медиків: «Ви дійсно вірите, що Степанов щось закупив?», - Зеленський пояснив, як держава наразі завозить засоби боротьби з пандемією (відео)

неділя, 7 червень 2020, 10:56

Президент Володимир Зеленський наразі не має претензій до роботи міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Про це він сказав 6 червня, спілкуючись із журналістами, та пояснив звідки взялися засоби захисту, про котрі говорять, що вони придбані за зав...