Чорнобильський заповідник став справжнім раєм для рідкісних тварин: Ці нелякані красені довірливо, з цікавістю розглядають людей

У Чорнобильському заповіднику тварини відчувають себе дуже комфортно, адже вони захищені від людини і шкоди, яку вона може приносити. Чотириногі вчаться довіряти нам, а деякі з цікавістю нас вивчають. Таких диво-тварин - лосів, або як їх називають - сохатих, показали на фото співробітники заповідної зони, зазначають Патріоти України.

"Хто за ким спостерігає?"- радо підписали свої світлини працівники Чорнобильського біосферного радіаційно-екологічного заповідника.

За словами співробітників заповідної зони, працюючи в заповідних лісах, вчені нерідко бачать різних тварин. Особливо частими є зустрічі з копитними - оленями, сарнами, лосями.

Фото: Лосі люблять позувати на камеру (facebook.com/zapovidnyk2018)

Якщо олені і сарни - дуже полохливі, то лосі із задоволенням розглядають людей, які навідуються до них в гості.

"Сохаті - менш полохливі і можуть здалеку спокійно спостерігати за діями людей. А люди думають, що це вони - спостерігачі..." - підписані кадри з симпатичними тваринами.

У Чорнобилі показали на фото дивовижних тварин (facebook.com/zapovidnyk2018)

Мати вірила у диво до останнього! Друзі закопали тіло на смітнику: На Тернопільщині знайшли кістки зниклого 17 років тому хлопця (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 14:35

У селі Гнилички Тернопільської області знайшли останки 16-річного Юрія Семенюка, який зник ще 17 років тому. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив місцевий мешканець Андрій Савчук, передають Патріоти України. За його інформацією, тіло хлопця з...

У Росії ураганний вітер з легкістю зірвав дахи з десятків будівель: Моторошний момент потрапив на відео

четвер, 5 серпень 2021, 14:28

У Республіці Башкортостан в Росії ураганний вітер зірвав з десятків будинків дахи. За повідомленнями російських ЗМІ, швидкість вітру сягала 22 м/с. В результаті стихії пошкоджено понад десять багатоквартирних будинків, а також школи й магазини, переда...