Чорний гумор, або "Я подзвонив, щоб попрощатися": Мережу підірвало відео з небіжчиком, що заговорив на похоронах

Під час похорону ветерана збройних сил Ірландії Шея Бредлі, який помер через тривалу хворобу, небіжчик розсмішив присутніх передсмертним жартом.

Товариші по службі Бредлі зняли похоронну процесію на відео і виклали його в групі ветеранів збройних сил Ірландії в Facebook, передають Патріоти України.

Під час траурної церемонії, що відбувалася на кладовищі, з труни несподівано пролунав стук по кришці і почувся голос небіжчика. "Де, чорт забирай, я перебуваю? Випустіть мене звідси! Тут темно! Це що, священик? Це Шей! Я в ящику! Та не там, а тут - перед вами! Я помер", - збуджено говорив голос померлого.

На скорботних обличчях присутніх біля труни спочатку з'явилися усмішки, потім почувся сміх. На завершення Бредлі заспівав коротеньку пісеньку і сказав: "Я подзвонив, щоб попрощатися".

Пізніше дочка покійного Андреа пояснила, що її батько записав це повідомлення незадовго до своєї смерті. Запис було відтворено через колонки. Дочка покійного зауважила, що її батько був би дуже радий, якби міг дізнатися, скільки людей йому вдалося розсмішити.

"Нещодавно нас запитали, в чому різниця між військовим і цивільним гумором. Це просто: він чорний", - прокоментували це відео, яке підірвало соцмережі, ветерани ЗС Ірландії в Facebook.

З архіву ПУ. 19 вересня - Михайлове чудо в Хонах: Історія свята, традиції та прикмети

субота, 19 вересень 2020, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. Злодюжка добре розважився: Чоловік виявив зниклий телефон з несподіваними селфі (фото)

субота, 19 вересень 2020, 2:00

Мавпам не вперше користуватися гаджетами - черговий курйозний випадок стався в Малайзії, де місцевий житель виявив пропажу мобільного телефону. Про цю дивовижну історію молодий чоловік розповів в соціальних мережах, зазначивши, що він обшукав весь буди...