Чорний гумор, або "Я подзвонив, щоб попрощатися": Мережу підірвало відео з небіжчиком, що заговорив на похоронах

Під час похорону ветерана збройних сил Ірландії Шея Бредлі, який помер через тривалу хворобу, небіжчик розсмішив присутніх передсмертним жартом.

Товариші по службі Бредлі зняли похоронну процесію на відео і виклали його в групі ветеранів збройних сил Ірландії в Facebook, передають Патріоти України.

Під час траурної церемонії, що відбувалася на кладовищі, з труни несподівано пролунав стук по кришці і почувся голос небіжчика. "Де, чорт забирай, я перебуваю? Випустіть мене звідси! Тут темно! Це що, священик? Це Шей! Я в ящику! Та не там, а тут - перед вами! Я помер", - збуджено говорив голос померлого.

На скорботних обличчях присутніх біля труни спочатку з'явилися усмішки, потім почувся сміх. На завершення Бредлі заспівав коротеньку пісеньку і сказав: "Я подзвонив, щоб попрощатися".

Пізніше дочка покійного Андреа пояснила, що її батько записав це повідомлення незадовго до своєї смерті. Запис було відтворено через колонки. Дочка покійного зауважила, що її батько був би дуже радий, якби міг дізнатися, скільки людей йому вдалося розсмішити.

"Нещодавно нас запитали, в чому різниця між військовим і цивільним гумором. Це просто: він чорний", - прокоментували це відео, яке підірвало соцмережі, ветерани ЗС Ірландії в Facebook.

"Влада вітає головного супротивника України зі святами та призначає керувати справою розстрілу мітингувальників адвоката Януковича. Це плювок усім живим у спини й неповага до загиблих", - Сенцов

середа, 22 січень 2020, 13:45

"Сьогодні, 22 січня – День Соборності України, свято об’єднання нашої держави. Сьогодні день, коли на Майдані загинула перша людина з Небесної сотні", - пише колишній політв'язень Олег Сенцов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти ...

"Виходь, хохол, різати буду": "Кіборг" розповів про настрашніші моменти боїв за ДАП

середа, 22 січень 2020, 13:15

За словами Віталія Пясецького, кілька разів він готувався проститися із життям. Під час атак на Донецький аеропорт кремлівські найманці використовували гранати з газом. Про це розповів колишній молодший сержант 80-ї окремої десантно-штурмової бригади В...