Чорний гумор, або "Я подзвонив, щоб попрощатися": Мережу підірвало відео з небіжчиком, що заговорив на похоронах

Під час похорону ветерана збройних сил Ірландії Шея Бредлі, який помер через тривалу хворобу, небіжчик розсмішив присутніх передсмертним жартом.

Товариші по службі Бредлі зняли похоронну процесію на відео і виклали його в групі ветеранів збройних сил Ірландії в Facebook, передають Патріоти України.

Під час траурної церемонії, що відбувалася на кладовищі, з труни несподівано пролунав стук по кришці і почувся голос небіжчика. "Де, чорт забирай, я перебуваю? Випустіть мене звідси! Тут темно! Це що, священик? Це Шей! Я в ящику! Та не там, а тут - перед вами! Я помер", - збуджено говорив голос померлого.

На скорботних обличчях присутніх біля труни спочатку з'явилися усмішки, потім почувся сміх. На завершення Бредлі заспівав коротеньку пісеньку і сказав: "Я подзвонив, щоб попрощатися".

Пізніше дочка покійного Андреа пояснила, що її батько записав це повідомлення незадовго до своєї смерті. Запис було відтворено через колонки. Дочка покійного зауважила, що її батько був би дуже радий, якби міг дізнатися, скільки людей йому вдалося розсмішити.

"Нещодавно нас запитали, в чому різниця між військовим і цивільним гумором. Це просто: він чорний", - прокоментували це відео, яке підірвало соцмережі, ветерани ЗС Ірландії в Facebook.

З Архіву ПУ. Річниця "Першої Полтави" Петра Першого: Як московський деспот зазнав ганебної поразки від крихітного війська Карла Дванадцятого

понеділок, 30 листопад 2020, 4:00

"30 листопада 1700 р. царське військо Петра І, що налічувало від 34 до 40 тис. вояків при 195 гарматах, атакувала 9-тисячна шведська армія Карла ХІІ, яка мала 37 гармат. До армії Карла можна долучити залогу Нарви - це ще 1 900 бійців", - нагадує Юрій Г...

Хіти тижня. Вперше побачила таке у житті: Лікарка показала "найстрашніші" легені хворого на COVID-19 (фото)

понеділок, 30 листопад 2020, 3:00

Українська журналістка Ірина Заславець показала фото рентгена легень, уражених коронавірусною хворобою (COVID-19), передають Патріоти України. Знімки вона опублікувала в Facebook після спілкування з главою реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної ...