
У Києві вже на нинішньому тижні приберуть бронзову скульптуру двох робітників, яка була встановлена в 1982 році під Аркою "Дружби народів" ‒ як знак "возз'єднання України з Росією". Про це в понеділок, 25 квітня, заявив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
"Своє ставлення до України Росія "ознаменувала" звірячими вбивствами мирних українців, знищенням наших міст і селищ, прагненням знищити нашу державність. 8 метрів металу так званої "дружби двох народів" будуть прибрані з центру Києва", - підкреслив градоначальник.
Згодом і другу, і другу скульптуру також буде повністю демонтують. "Оскільки там більш складна процедура і це займе більше часу. А до цього її можна буде використовувати як простір для експозицій. Арку з титанових листів перейменуємо-старі символи набувають нового значення! І підсвітимо її кольорами українського прапора", - йдеться в тексті.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...