
На нафтобазі в окупованому Донецьку прогримів потужний вибух. Відомо, що сталося це Кіровському районі міста. Про це повідомив так званий мер окупованого Росією Донецька Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.
За словами "мера" міста, на місце оперативно прибули спеціальні служби. "Стався вибух в Кіровському районі міста на нафтобазі. Причина події з'ясовується", – написав Кулемзін.
Інформації про постраждалих чи жертв внаслідок вибуху наразі немає.
Вибух на нафтобазі в окупованому Донецьку: дивіться відео
Зауважимо, що у липні стався вибух на газопроводі у Донецьку. Він прогримів в Будьонівському районі міста в районі залізничної станції Мушкетово. Тоді почалася сильна пожежа, але потерпілих не було.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...