"Что-то е...нуло на нефтебазе": В окупованому Донецьку пролунав потужний вибух (відео)

На нафтобазі в окупованому Донецьку прогримів потужний вибух. Відомо, що сталося це Кіровському районі міста. Про це повідомив так званий мер окупованого Росією Донецька Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

За словами "мера" міста, на місце оперативно прибули спеціальні служби. "Стався вибух в Кіровському районі міста на нафтобазі. Причина події з'ясовується", – написав Кулемзін.

Інформації про постраждалих чи жертв внаслідок вибуху наразі немає.

Вибух на нафтобазі в окупованому Донецьку: дивіться відео

Зауважимо, що у липні стався вибух на газопроводі у Донецьку. Він прогримів в Будьонівському районі міста в районі залізничної станції Мушкетово. Тоді почалася сильна пожежа, але потерпілих не було.

Небо над Одесою наповнилося комахами, яких містяни ніколи не бачили. А птахи просто "з глузду з'їхали" від такого подарунку

понеділок, 22 червень 2026, 7:27

Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...

Це здивує! Чому зумери заробляють більше за міленіалів? Результати дослідження

понеділок, 22 червень 2026, 6:42

Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...