
На нафтобазі в окупованому Донецьку прогримів потужний вибух. Відомо, що сталося це Кіровському районі міста. Про це повідомив так званий мер окупованого Росією Донецька Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.
За словами "мера" міста, на місце оперативно прибули спеціальні служби. "Стався вибух в Кіровському районі міста на нафтобазі. Причина події з'ясовується", – написав Кулемзін.
Інформації про постраждалих чи жертв внаслідок вибуху наразі немає.
Вибух на нафтобазі в окупованому Донецьку: дивіться відео
Зауважимо, що у липні стався вибух на газопроводі у Донецьку. Він прогримів в Будьонівському районі міста в районі залізничної станції Мушкетово. Тоді почалася сильна пожежа, але потерпілих не було.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...