Чудова нагода для тих, хто задумується, чи не придбати: У Києві та Дніпрі стали пропонувати електромобілі для каршерінгу

У листопаді розпочався пілотний проект з оренди електрокарів українського сервісу каршерингу Getmancar. Проект практично одночасно стартував в обох містах, але із різними машинами. У столиці з'явилися електрокросовери Renault K-ZE, у Дніпрі - Nissan Leaf, зазначають Патріоти України.

За словами засновника та СЕО Тараса Гетьманського зони поки що залишили спільні. По Києву машину можна залишити у будь-якій зручній ділянці. У Дніпрі намалювали зелені зони, де бажано залишити електрокар, але не обов'язково.

Тарас Гетьманський зазначає, що попит на електрокари був: до запуску щодня надходили запити щодо наявності у парку електромашин. Основний мотив клієнтів – бажання спробувати нове. Якщо європейська цінність електрокарів – це екологічність та розв'язання питань міста, то в Україні це питання моди та ціни.

За попередніми результатами, електрокари обходяться прокатній компанії дорожче, попри те, що кілометр пробігу у них дешевше. Причина в тому, що значно більше коштів йде на логістику.

В рамках пілотного запуску в обох містах виведено кілька електрокарів, щоб обкатати логістику та оцінити рентабельність проекту. Getmancar готовий випустити додаткові 40 електрокарів (10 у Дніпрі та 30 у Києві), як тільки компанія проаналізує проміжні дані та оцінить, що бізнес-модель реально працює.


Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...