
Чемпіон світу з боксу за версіями WBC, WBA, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик заявив, що Саудівська Аравія стала для нього другим домом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Ring.
Олександр Усик розповів проти кого хотів би провести наступний поєдинок та пояснив, чому йому подобається проводити свої поєдинки у Саудівській Аравії. «Наша мета – побитися з Дюбуа. Моя команда готова. Нині все залежить від того, як Господь розпорядиться нашою долею. Друга людина, здатна допомогти нам у цьому, — це Туркі Аль аш-Шейх, бо саме вона може організувати цей поєдинок. В іншому випадку виникли б складнощі. Знаєте, я завжди бився на землі своїх супротивників. Прямо зараз Саудівська Аравія створила найкращі умови для проведення боїв, тож ця країна стала для мене в якомусь сенсі другим домом», – заявив Усик.
Також боксер зазначив, що до нього дуже добре ставляться люди у Саудівській Аравії. «Коли я боксую в Саудівській Аравії, я відчуваю, що це наш другий дім – чудові люди, чудові вболівальники. Ми можемо піти подивитися навколо та зустрітися з людьми. Зараз ми не можемо проводити бої в Україні, але ми можемо проводити їх у Саудівській Аравії – вони дуже добрі до нас», – сказав боксер.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...