Чують, що влада міняється? На Одещині Московський патріархат спробував відбити храм ПЦУ, але щось пішло не так (фото)

До проукраїнських вірян у райцентр Сарата вчасно завітали друзі.

Патріоти захистили вибір вірян у Сараті. Фото: Фейсбук.

"Є те, що об`єднує патріотів. Сьогодні це було запрошення громади Сарати в гості. Не так давно церква в Сараті стала Українською, але МП не полишає спроб повернути все, як було", - поділилася новиною та світлинами активістка Наталія Кручиніна на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Так, сьогодні представники МП планували провести збори громади, але щось пішло не так. Дякую громаді Сарати, ветеранам АТО Арцизу та Білгорода-Дністровського, 8 бат УДА Аратта Одеса, Самообороні Майдану Одеси, Правому Сектору "Одеса", Сагарису, Штабу Яроша Одеса, Чорноморському Гайдамацькому З'єднанню, Обласному територіальному загону "Одещина", що в такі важливі моменти ми разом!" - додала вона.

Нагадаємо, що 26 січня 2019 року Свято-Покровська громада УПЦ МП у смт. Сарата на чолі з настоятелем перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України.

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...