"Чужой" среди нас": Мережу шокували фото з фестиваля українських дизайнерів

Знімки активно обговорюють у мережі.

Фото: ФБ

Мережа вразили знімки з фестивалю зачіски і стилю молодих дизайнерів Київського національного університету культури і мистецтв. Фото були опубліковані на сторінці "Рагу.лі" в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Якщо ви ще не ходили дивитися "Чужого", то сходіть, бо "Чужий" уже серед нас. А якщо серйозно, то в Інституті культури пройшов Фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю. Всіх фото я ще не бачила, але навіть ці 4 вражають", - йдеться в повідомленні.


"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп в поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...

Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 12:27

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України. Там же був в...