Чи будуть вихідні на Великдень-2023 в Україні - остаточна відповідь

Невдовзі настане одне з найулюбленіших свят українців - Великдень. Вже другий рік ми відзначатимемо цей день в умовах повномасштабної війни, передають Патріоти України.

У 2023 році православні віряни святкуватимуть Великдень 16 квітня, а католики – 9 квітня. Щороку Великдень святкують у різну дату. Це пов’язано з періодом першого повного місяця після дня весняного рівнодення. Віряни дотримуються Великого посту, який триває 7 тижнів. Цьогоріч піст почався 27 лютого, а завершиться 16 квітня.

Як і в минулому році, українці не матимуть звичних трьох вихідних днів через воєнний стан, який 19 лютого був продовжений ще на 3 місяці – до 18 травня. Незважаючи на те, що у статті 73 КЗпП встановлено додатковий вихідний день у наступний після Великодня понеділок, війна внесла корективи у життя.

У 2023 році 17 квітня не буде вихідним днем. Однак роботодавець на власний розсуд і за власний рахунок може надати працівникам додатковий вихідний – це не суперечитиме законодавству.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...